Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сесію не завершено, але конкретні рішення прийняли, – Олексій Чепурко

23 лютого на сесії Полтавської облради депутати підтримали реорганізацію Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Програму підтримки ОСББ.

Сесію не завершено, але конкретні рішення прийняли, – написав заступник голови Полтавської облради Олексій Чепурко у фейсбуці. – По-перше, дякую колегам-депутатам за підтримку підготованого нашою робочою групою рішення щодо реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Нагадаю, що його основна мета – зберегти заклад у Полтаві й покращити умови перебування вихованців, коли заклад переведуть до Гадяча. Подальші кроки здійснюватимуться під нашим контролем, адже робоча група продовжує діяльність. Багато залежить і від педагогічного колективу, який пройде сувору атестацію. Нещодавнім неподобствам мають дати неупереджену оцінку правоохоронці”.

Також депути облради на 5 років продовжили дію Програму підтримки ОСББ та ЖБК.

“Це можливість для багатьох об’єднань, насамперед, у Полтаві, вчасно отримати відшкодування по “теплих кредитах”. Чи розуміє важливість такої програми теперішня міська влада, сумніваюся, адже все, що має ознаки мислення на перспективу, нею зараз дуже успішно знищується”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 лютого на засіданні чергової сесії Полтавської обласної ради підтримали Програму розвитку аграрного комплексу області до 2027 року. Також депутати підготують звернення щодо врегулювання плати громад за вуличне освітлення.

Додамо, що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький оголосив перерву. Про друге пленарне засідання сесії обласної ради буде оголошено додатково.

Система Orphus