Ви тут:
Суспільство 

Серіал “Ферзевий гамбіт” встановив унікальний рекорд Netflix

Названо найбільш рейтинговий епізод серіалів в історії стрімінгового сервісу Netflix.

Як повідомляє NME, компанія Tombola опублікувала список епізодів телешоу Netflix з найвищим і найнижчим призначеним для користувача рейтингом. Дані про оцінки взяті з порталу IMDB.

Найбільш популярною виявилася фінальна серія шоу «Ферзевий гамбіт». Її рейтинг склав 9,4 бала. На другому місці розташувався останній епізод проєкту «Я ніколи не …», який набрав 8,9 бала. Замкнула трійку друга серія «ФГ».


«Ферзевий гамбіт» (англ. The Queen’s Gambit) — драматичний мінісеріал американського режисера і сценариста Скотта Френка. В основу мінісеріалу ліг однойменний роман Волтера Тевіса 1983 року. Консультантами творців фільму стали колишній чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров та тренер з шахів Брюс Пандольфіні.

Знімати фільм почали в серпні 2019 року в Кембриджі, Онтаріо, але більшість сцен відзнято у Берліні. Дата виходу: 23 жовтня 2020 (США). Було зреалізовано 7 серій тривалістю 46–67 хвилин.

«Ферзевий гамбіт» став найпопулярнішим мінісеріалом на Netflix, за перші чотири тижні його подивилися 62 млн глядачів. Проєкт отримав схвальні відгуки і від критиків, що відзначили акторську гру Ані Тейлор-Джой, операторську роботу та постановку, і від шахової спільноти. Йому також приписують те, що він відновив суспільний інтерес до гри.

Система Orphus