Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

SALNYK презентує нову пісню “Блестки”

“Блестки” — другий сингл SALNYK, та перший у 2021 році.

Після випуску пісні “Изо Льда” наприкінці минулого року, SALNYK вирішив довго не мовчати та випустити новий сингл першого ж місяця нового року.

“Після презентації “Изо Льда” я відразу планував зробити наступний реліз у січні, тим паче майже вся пісня була готова, і я вирішив зробити прем’єру нової пісні якнайшвидше”,— каже SALNYK.

Роботу над “Блестки” SALNYK розпочав паралельно з “Изо Льда”, артист вважає, що саме так і треба робити,  адже коли працюєш над декількома піснями одночасно то саме тоді й приходять гарні ідеї та цікаві рішення як в музиці, так і в словах.

«Я вважаю, що треба робити декілька пісень одночасно, бо інакше можна “заслухати” пісню над якою працюєш і можна втратити круті фішки та ідеї. Коли ти працюєш над двома чи трьома піснями одночасно то немає такого, щоб ти звик до пісні, до того як вона звучить, до музики, до слів. Ти завжди слухаєш її як в перший раз і одразу ж помічаєш тонкощі та нюанси які можна покращити або змінити, головне вчасно з цим закінчити, адже змінювати чи покращувати пісню можна цілу вічність. Наприклад, приспів до цієї пісні я змінював десь 3 чи 4 рази. Тому, що кожного разу повертаючись до неї після інших пісень мені завжди не подобався приспів, хоча минулого разу думав, що це воно. Це така собі пісня-настрій, а у приспіві я захотів зробити таку аудіовізуальну картину, щоб слухач уявив собі таке перехрестя, разом з його запахом диму, місячним сяйвом та трохи можливо нелогічних, але магічних блискіток», – розповідає артист.

SALNYK не планує збавляти темп та планує вже свій наступний реліз навесні цього року.

Сингл доступний на всіх популярних музичних платформах.

Система Orphus