Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2021: перелік пунктів реєстрації на Полтавщині

1 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році. Зареєструватись можна до 5 березня. 

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:

  • створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу “Зареєструватися”, розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці “ЗНО/ДПА”. Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО. 
  • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)
  • отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 1 березня 2021 року включно.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці “Процедура реєстрації”.

Абітурієнти, які складатимуть ЗНО-2021, можуть зареєструватись самостійно вдома. Або звернутись на пункт реєстрації, де фахівці допоможуть пройти всі пункти реєстрації. На Полтавщині таких пунктів сформовано три: один в Кременчуці та два в Полтаві на базі вищих навчальних закладів.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року включно.

Система Orphus