Розгром “Лаціо” та перемога “Челсі”: чим запам’яталися матчі вівторка Ліги Чемпіонів

“Баварія” практично забезпечила вихід до 1/4 фіналу.

У італійському матчі домінувала лише одна команда. “Баварія” забила вже на дев’ятій хвилині – голом відзначився форвард Роберт Левандовські. На 24-й хвилині Джамал Мусіала подвоїв перевагу німецької команди, пробивши точно з-за меж штрафного.

У кінцівці першого тайму Лерой Сані довів рахунок до розгромного. На 47-й хвилині гравець Лаціо Ачербі зрізав м’яч у свої ворота. У тих, хто програв, відзначився Хоакін Корреа – 1:4.

Тим часом у Бухаресті перша година поєдинку “Атлетіко” – “Челсі”пройшла в тьмяному сценарії та все говорило про те, що моноліт оборони “Атлетіко” не буде пробитий. Але в гру втрутився Олів’є Жиру. Француз точним ударом через себе відкрив рахунок в матчі після серії помилок гравців “матрацників”. Це м’яч став єдиним у зустрічі — 1:0.