Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рік тому Полтавщина прийняла евакуйованих українців із китайського Уханя

Минулого року 20 лютого евакуйовані з Уханя розмістились на обсервацію у медичний центр Національної гвардії України “Нові Санжари”.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, в евакуаційному списку – 48 громадян України та 29 іноземців. В Уряді тоді детально роз’яснили, як відбуватиметься обсервація. 20 лютого літак із евакуйованими з Уханя українцями пролетів Полтавщину та сів у Києві. Того ж дня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов виїхав до Нових Санжар, де люди протестували проти привезення евакуйованих з китайського Уханю.

Підприємці оголосили флешмоб “Вірус руйнує тіло, байдужість руйнує душу!”. Волиняни привезли евакуйованим у Нові Санжари настільні ігри та спортивний інвентар. Столична піцерія відправила 40 піц та десерти у Нові Санжари для евакуйованих з Китаю.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на своїй сторінці у фейсбуці написав, що це було перше випробування, яке показало справжні обличчя багатьох.

“Мине менш як місяць, і в Україні виявлять першого хворого на ковід. Розпочнеться карантин. Усе це – новий етап в історії нашої країни. Але ми вистояли. Обставини змусили переосмислити стан вітчизняної медицини, комплексно переглянути підхід до цієї сфери. Ми навчилися жити за новими правилами: маски, дистанція, антисептики. І найближчим часом у державі розпочнеться вакцинація. Полтавщина до неї готова”, – написав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у фейсбуці.
Фото: ілюстративне
< blockquote cite = “https://www.facebook.com/synegubov.oleg/posts/275708773906484” class = “fb-xfbml-parse-ignore” >
Система Orphus Поделиться на fb