Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська громада налагоджує співпрацю з громадою Шпрендлінген–Гензінген (Німеччина)

Для налагодження зовнішньоекономічних зв’язків представники Пирятинської громади на чолі з міським головою Андрієм Сімоновим провели он-лайн зустріч з об’єднаною територіальною громадою Шпрендлінген – Гензінген (Німеччина).

Під час зустрічі Манфред Шерер, мер німецької громади, який працює на посаді вже 11 років, презентував досягнення в економічній і соціальній сферах. Зокрема, основним видом діяльності громади Шпрендлінген – Гензінген є виноробство, оскільки площі під виноградниками займають четверту частину загальної площі громади. Також ця німецька громада наполегливо працює над екологічними питаннями та досягла в цьому напрямі певних успіхів.

Як зазначаєтья на сайті Пирятинської міськради, міський голова Андрій Сімонов поділився надбаннями своєї громади. До діалогу приєдналися і Олена Гуленко (туризм та рекреація), Ірина Ящик (екологічні питання), Людмила Коваль (адміністративні послуги), Тетяна Нестерець (зв’язки з громадськістю) та Ірина Солдатова (розвиток економіки, малого та середнього бізнесу).

“По завершенню зустрічі міський голова Андрій Сімонов та мер Шпрендлінген – Гензінген ОТГ Манфред Шерер зійшлися на тому, що наші громади мають багато спільного, і діалог треба продовжувати”, – зазначається у повідомленні.

Система Orphus