Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Потрібно посилити карантинні обмеження для “червоної зони”, – Шмигаль про ситуацію з COVID-19 на Івано-Франківщині

Завтра планується проведення державної комісії ТЕБ та НС щодо вжиття ще низки заходів, які відповідають червоному рівню карантинних обмежень.

Про це під час наради в Офісі Президента повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“За минулу добу зареєстровано 515 захворілих. У більшості лікарень зайняті ліжка, розгорнутий мобільний госпіталь. Було проведено регіональну комісію з питань ТЕБ та НС за участі головного державного санітарного лікаря. Завтра планується проведення державної комісії ТЕБ та НС щодо вжиття ще низки заходів, які відповідають червоному рівню карантинних обмежень”, – сказав Шмигаль.

Також він поінформував про зростання кількості хворих на Вінниччині та Закарпатті.

Читайте також: В областях, де зростає кількість хворих на COVID-19, збільшується і тривалість госпіталізацій, – Ляшко

Водночас рятувальники показали мобільний госпіталь на території Богородчанської центральної районної лікарні на Івано-Франківщині.

Госпіталь складається з 30 наметів, з яких 24 – це госпітальна база, розрахована на 120 ліжок.

Нагадаємо, поліцейські спільно з медиками, рятувальниками та військовослужбовцями Національної гвардії несуть службу на 16 контрольно-пропускних пунктах Івано-Франківської області для запобігання поширення коронавірусної інфекції. 

У госпіталі функціонують:

– приймальне відділення;
– блок інтенсивної терапії;
– палати для пацієнтів.

“Кожне ліжко обладнане індивідуальним кисневим концентратором. Крім цього, госпіталь обладнаний автономними системами життєзабезпечення та може самостійно функціонувати як заклад охорони здоров’я. На місці організовано роботу Штабу та налагоджено взаємодію з місцевими органами влади та медичною службою області”, – йдеться у повідомленні рятувальників.

Система Orphus