Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Постійна комісія Полтавської облради з питань правоохоронної діяльності схвалила проєкти профільних програм

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових і учасників бойових дій.

У роботі взяли участь голова постійної комісії Олег Хардін, заступник голови облради Олег Бєлоножко, заступник голови ОДА Євген Греков.

На засіданні розглянули лист Кременчуцької виховної колонії, в якому звертаються про виділення коштів на ремонт приміщень.

“З проханням сприяти у наданні фінансової допомоги установі для проведення навчальних приміщень до євростандартів: придбання меблів та технічної апараратури”, – зазначив голова постійної комісії Олег Хардін.

Начальник ДУ “Кременчуцька виховна колонія” Олександр Сайко зазначив, що на ремонт приміщень необхідно близько 1,5 мільйонів гривень.

“Нам потрібно провести ремонт спальних приміщень, туалетів, а також – коридори. Це близько 1,5 мільйонів гривень. Ми вже знайшли пів мільйона. Ми звертаємося і до депутатів, до приватних підприємців. Наразі у колонії перебуває близько 70 вихованців. Про закриття колонії не йдеться, але маємо все відремонтувати, аби і в майбутньому про це не було мови”, – зазначив він.

Олег Бєлоножко порадив створити робочу групу, яка детальніше вивчить це питання.

“Потрібно створити робочу групу, щоб вже безпосередньо на місці розібратися з проблемою”, – зазначив заступник голови облради.

Члени постійної комісії після обговорень вирішили звернутися до Мін’юсту, після цього створити робочу групу.

Під час засідання депутати погодили проєкти регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку до 2027 року та Програми правової освіти до 2025 року.

Крім цього, комісія підтримала проєкт рішення обласної ради «Про визначення уповноваженої особи для представлення інтересів Полтавської обласної ради в Асоціації “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”» та заслухала звіт про виконання Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на період до 2020 року, за 2020 рік.

Система Orphus