Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина потрапила до переліку регіонів з найкращим показником щеплення населення проти туберкульозу

Незважаючи на пандемію COVID-19 нам вдалося втримати рівні охоплення обов’язковими профілактичними щепленнями на належному рівні. Рівні охоплення щепленнями проти туберкульозу за 2020 рік залишились на рівні 2019 року і становлять 88,8%.

Про це у фейсбуці повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Рівні охоплення щепленнями проти туберкульозу за 2020 рік залишились на рівні 2019 року і становлять 88,8%. Найкращі показники охоплення щепленнями проти туберкульозу в м. Київ, у Волинській та Полтавській області”, – повідомив Ляшко.

Він зазначив, що держава закуповує вакцини за національним Календарем щеплень від 10 інфекційних хвороб. І сьогодні у кожній області є у наявності якісні та безпечні вакцини.

Читайте також: Україна отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин проти COVID-19, – Офіс Президента

“Єдине щеплення щодо якого вдалося досягнути рекомендованого ВООЗ рівня 95%. Маємо 6 областей, які досягли 100% показника – Дніпропетровська, Запорізька, Львівська, Тернопільська, Черкаська та Чернівецькі області”, – йдеться у дописі.

Рівні охоплення щепленнями проти кору, паротиту та краснухи за 2020 рік в Україні становлять 83,3% для 12 місячних та 83,4% для шестирічок. Недопрацювали у цьому напрямку Одеська, Закарпатська та Харківська області, у яких найнижчий показник охоплення щепленнями.

Читайте також: Восени доступ до вакцин від COVID-19 отримає 21 мільйон українців, – Степанов

Показники охоплення щепленнями проти дифтерії, правцю та кашлюку в дітей до одного року становлять 80,1%. А перші три дози вакцини проти поліомієліту отримали 83% дітей. І цей показник кращий, ніж у 2019 році.

“Отримати безоплатне щеплення можна у комунальних медзакладах, а також пологових будинках і приватних клініках, які уклали договір з Національною службою здоров’я України. Перегляньте, будь ласка, календар щеплень своїх дітей, це у першу чергу їх безпека”, – радить Ляшко.

Система Orphus Поделиться на fb