Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина отримала 250 “пакунків малюка”

Перша партія “пакунків малюка” в кількості 250 штук надійшла 29 січня до структурних підрозділів соціального захисту населення та пологових відділень, що у Горішніх Плавнях, Лубнах, Кременчуці та Полтаві.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

“Розпочато доставку в область одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», яку забезпечує Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів (ЮНОПС)”, – йдеться у повідомленні.

Протягом лютого очікують ще одну поставку “пакунків малюка” до структурних підрозділів соціального захисту населення та перинатальних центрів Полтави і Кременчука, і пологових відділень Полтави, Гадяча, Лохвиці, Миргорода, Пирятина та Хоролу.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1180 “Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, органами соціального захисту населення будуть видаватися пакунки батькам новонароджених дітей, які подали заяви після 04 грудня 2020 року та перебувають в черзі на отримання одноразової натуральної допомоги, закладами охорони здоров’я «пакунки малюка» видаватимуться при народженні дитини”, – зазначили у Департаменті.

Наразі комплект одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” включає 70 одиниць товарів і містить значний асортимент найменувань дитячого одягу для новонароджених різного розміру, розвиваючих іграшок та засобів гігієни.

Фото: фейсбук
Система Orphus