Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової Полтавської обласної ради запрошує на навчання

З 1 січня 2021 року розпочав свою діяльність Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової Полтавської обласної ради, який запрошує на навчання учнів 5 – 9 та 10 – 11 класів, що мають здібності (художні, музичні) та бажання отримати разом із загальною середньою освітою – мистецьку освіту.

Освітній процес в ліцеї здійснюється за двома напрямками – освітнім та мистецьким, повідомляється на сайті Пирятинської міськради:

Освітній – за загальноосвітніми типовими навчальними програмами.
Мистецький – за музичними та художніми освітніми програмами.

Мистецьку освіту в закладі забезпечують 2 відділення:

Художнє, де учні мають змогу вдосконалювати вміння малювати, ліпити, майструвати, займатися дизайном, а також вивчати такі предмети як живопис, композицію, скульптуру, декоративно-ужиткове мистецтво, комп’ютерну графіку.

При вступі до мистецького ліцею на художній напрямок учні складають екзамени з живопису на якому потрібно намалювати простий натюрморт (глечик і яблучко з натури на нейтральному фоні; для створення зазначеної композиції можна використовувати олівець, акварель, гуаш на вибір учня), та з композиції, де виконується тематична робота по уяві, наприклад з теми: «Українські казки» (що учень уявляє, те має намалювати).

Музичне, де учні вивчають предмети: сольфеджіо, музичну грамоту, історію музичного мистецтва, імпровізацію та музичну літературу, а практичні навички здобувають в музичних студіях (гра на фортепіано, гра на скрипці, гра на баяні, студії хореографії, студії хорового співу).

При вступі до музичного відділення конкурсний відбір передбачає перевірку природної музичної інтонації, пам’яті та ритму, виконання пісні, повторення мелодії.

В кінці навчання учні 9, 11 класів отримують документ про закінчення базової, повної загальної середньої освіти та одночасно свідоцтво про здобуття мистецької освіти.

Термін проведення конкурсного відбору: з 02 квітня по 25 травня 2021 року.

Попередній відбір в об’єднаних територіальних громадах здійснюється до 1 квітня 2021 року.

Учні, які пройшли конкурс, зараховуються до Мистецького ліцею ім. Софії Русової наказом директора на підставі рішення приймальної комісії.

Адреса закладу: 36011, м. Полтава, проспект Першотравневий 26

тел. (0532) 60-87-42.

Система Orphus