Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини та “Світло Надії” підписали Меморандум про співпрацю

У Головному управлінні поліції Полтавщини 18-го лютого відбулася робоча зустріч очільника обласної поліції Івана Вигівського з делегацією благодійної організації «Світло Надії» на чолі з її директором Романом Дроздом.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю щодо попередження та протидії епідемії ВІЛ/СНІД та вірусних гепатитів «В» та «С» й туберкульозу в осіб, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання, а також щодо захисту поліцейських, які працюють із цією категорією громадян, від імовірного інфікування.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

У заході взяли участь заступник начальника обласного управління поліції Максим Ахрамєєв, старша інспекторка з особливих доручень із контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Наталія Нечепуренко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника сектору організації забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Полтавській області Богдан Гришко та представники благодійної організації «Світло Надії».

У ході спілкування сторони погодили алгоритм спільних дій щодо попередження та протидії епідемії ВІЛ/СНІД та вірусних гепатитів «В» та «С» й туберкульозу в осіб, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання.

Також учасники зустрічі обговорили існуючі ризики для поліцейських, які працюють із цією категорією громадян, та механізм їх захисту від імовірного інфікування.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини, зазначив: «Поліція Полтавщини завжди готова протягнути руку підтримки тим, хто цього потребує. Адже допомагати людям – це наш обов’язок. Як і наш  обов’язок – попередити соціально-небезпечні захворювання та вчасно допомогти тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Це гарна ініціатива, яку ми готові продовжувати. Сподіваюсь на вашу підтримку на всіх етапах реалізації Меморандуму».

 

Система Orphus Поделиться на fb