Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини планує спільно з Укрпоштою попереджати літніх людей про шахрайства

Наміри створити інформаційні плакати із застереженнями про найбільш поширені види обману та відповідними рекомендаціями для жителів області поважного віку поліцейські висловили під час робочої зустрічі з представниками компанії поштового зв’язку.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

В обговоренні важливих тем з начальником поліції області Іваном Вигівським, його заступником Андрієм Гарастюком, начальником управління карного розшуку Главку Сергієм Махном взяла участь делегація Укрпошти на чолі з директором Полтавської дирекції акціонерного товариства Юрієм Набасовим.

Поліція готова взяти на себе розробку та організацію виготовлення друкованої продукції інформаційно-профілактичного змісту. А до розповсюдження плакатів правоохоронці пропонують залучити листонош, які добре знають місцеве населення та користуються їх довірою.

Очільник поліції області Іван Вигівський вважає, що в першу чергу потрібно донести важливу інформацію до осіб з інвалідністю, людей, які не можуть самостійно пересуватися, та самотніх пенсіонерів. Побіжно цю «місію» будуть виконувати й дільничні офіцери поліції, для яких питання запобігання шахрайствам серед літніх людей є одним з пріоритетних.

“Під час зустрічі також обговорили механізм покращання системи безпеки та координації логістичних операцій Укрпошти, пов’язаних з перевезенням вантажів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus