Ви тут:
Суспільство Україна 

Пандемія сприяла цифровізації держави, – Федоров

Під час коронавірусу в п’ять разів збільшилася кількість користувачів державними послугами онлайн.

Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

За його словами, за рік додатком та порталом «Дія», де зібрані всі державні послуги, які є онлайн, скористалися понад 10 мільйонів українців.

Також Міністерство цифрової трансформації запустило «Дія: цифрова освіта» і навчило вже півмільйона людей базовій цифровій грамотності. Таке навчання було запроваджено у кожній бібліотеці. Тільки за півроку 2019 року 1 млн 800 тис. українців вперше під’єднатися до 4G.

«За цей рік було зроблено дуже багато, і був попит на це», — вважає Михайло Федоров.

Деякими рішеннями зацікавилися навіть іноземні партнери.

«Ми запустили унікальний проєкт і вчора прем’єр-міністр говорив про те, що МВФ навіть хоче, щоб ми поширили цей досвід на весь світ. Це виплати підприємцям та співробітникам по 8 тисяч гривень. Це можна було зробити через додаток у два кліки. Дуже зручно. Найзручніша взагалі в цьому жанрі послуга у світі. Система сама розуміє, що ви підпадаєте під певні критерії, ви вводите номер картки й отримуєте через кілька днів послугу», — Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Система Orphus