Ви тут:
Р Суспільство 

Особливості ремонту iPhone в сервісному центрі

Сервісний центр iPhone готовий прийти на допомогу, якщо з вашим гаджетом від Apple сталася неприємність. Проблема буде вирішена, позбавивши вас від проблем і турбот про зламаний пристрій, швидко виконавши кваліфікований ремонт iPhone в Києві будь-якої складності.

Безумовно, велич сучасних технологій заворожує, проте всього одна прикра випадковість здатна призвести до того, що всі ваші плани зваляться відразу. Втрачені можливості, зустрічі, які не відбулися, зруйновані важливі плани можуть увійти у ваше життя тільки тому, що практично все ваше життя і робота «замкнені» в досить дорогому гаджет, який саме сьогодні вийшов з ладу.

Що робити? Перш за все, не панікувати! Ремонт телефонів Apple пропонують безліч компаній. AppleLab одна з таких, яку ви знайдете перейшовши за посиланням https://apple-lab.com.ua/ . Вам прийдуть на допомогу, якщо ви упустили свій телефон з великої висоти, випадково розлили на нього свою ранкову каву або виявили, що телефон перестав заряджатися.

Терміновий ремонт iPhone

Ваш iPhone – це важливі контакти, заплановані ділові зустрічі і величезний список нагадувань, що стосуються як рідних і близьких, так і важливої роботи. Дуже часто клієнти просять виконати терміновий ремонт техніки Епл, адже від цього може залежати дуже багато.

Сервіс по ремонту iPhone гарантує виконати терміновий ремонт з максимально високою оперативністю. Окремі процедури і послуги з діагностики та обслуговування займають не більше 20-30 хвилин, тому майстри готові виправити проблеми з функціоналом максимально швидко.

  •   Скільки часу займе ремонт iPhone?

Більша частина ремонту iPhone займає до 30 хвилин. Звичайно, бувають випадки, коли збиток може бути більш складним і вимагає більше часу. Це особливо актуально для делікатного ремонту, такого як ремонт материнської плати пристрою.

  •   Скільки буде коштувати терміновий ремонт iPhone?

Ціни на кожну послугу варіюються в залежності від моделі, типу пошкодження і вартості запасних частин. Однак діагностика пошкоджень на iPhone як правило безкоштовна, якщо клієнт згоден виконати ремонт в сервісі, до якого звернувся.

  •   Чи в безпеці буде телефон і дані?

Коли ваш iPhone потребує ремонту, ви повинні бути впевнені, що ваші конфіденційні особисті дані не будуть передані техніку, який його ремонтує. Виходячи з цієї точної потреби в безпеці, сервісні центри спроектовані з інноваційною концепцією «відкритої зони обслуговування», яка дозволяє всім клієнтам підтримувати візуальний контакт зі своїм пристроєм протягом усього процесу ремонту.

  •   Яка гарантія на ремонт?

Майстерня айфонів пропонує гарантію до 1 року на встановлені запчастини та комплектуючі. Якщо замінений елемент знову вийде з ладу, буде виконано безкоштовний ремонт.

Система Orphus