Ви тут:
Суспільство 

Організатори “Євробачення-2021” відмовилися від традиційного проведення конкурсу

Живі виступи конкурсанів на аренті у присутності великої кількості глядачів був сценарієм А. Наразі розглядають три інші варіанти проведення конкурсу.

Третього лютого Європейська спілка мовників (ЄМС) оголосила, що відмовилася від проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2021” у звичайному форматі, пише Детектор медіа.

Згодом організатори повідомлять, яким буде остаточний варіант сценарію конкурсу.

Читайте також: Go_A поїде на Євробачення з піснею “Шум”

Наразі організатори зосередять свої зусилля на сценарії В – “Євробаченні” із соціальним дистанціюванням і виступами артистів у Роттердамі.

Виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль сказав, що здоров’я та безпека всіх учасників “Євробачення” — від команди організаторів до артистів — пріоритет організаторів.

“Ми уважно стежимо за розвитком ситуації в усьому світі та продовжуємо вивчати й планувати три оновлені сценарії (B, C та D), вперше оголошені восени минулого року”, — зазначив він.

Читайте також: Суспільне оголосило конкурс на створення відеокліпу для конкурсної пісні Go_A на Євробачення-2021

На даний момент залишаються три актуальних варіанти:

Варіант B: Пісенний конкурс Євробачення із соціальним дистанціюванням на 1,5 м

Усі присутні на “Євробаченні” у Роттердамі повинні будуть дотримуватися соціальної дистанції та постійно залишатися на відстані 1,5 м одне від одного.

Варіант C: Пісенний конкурс “Євробачення” з обмеженим пересуванням

Пісенний конкурс “Євробачення”, вірогідно, також із дотриманням соціальної дистанції, в арені Ahoy у Роттердамі, як і в варіанті B, з дев’ятьма шоу та обмеженою кількістю глядачів у залі. 

Варіант D: Пісенний конкурс “Євробачення” в умовах локдауну

Якщо Нідерланди знову опиняться в ситуації на зразок локдауну, “Євробачення” відбуватиметься без аудиторії і, ймовірно, без заходів в Роттердамі та навколо нього. Усі виступи учасників відбуватимуться в їхніх країнах та будуть зведені в арені Ahoy у Роттердамі на зразок того, що ми побачили під час дитячого пісенного конкурсу «Євробачення» в листопаді 2020 року.

Система Orphus