Ви тут:
Суспільство Україна 

Опублікували каталог “Кращих практик молодіжної роботи 2020”

За результатами четвертого Всеукраїнського конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні опубліковали каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020.

Конкурс проводився з тематичним фокусом на цифрові інструменти у молодіжній роботі і зібрав більше 100 креативних ідей з усіх куточків України.

За умовами конкурсу, практикою вважається не просто ідея, а та ідея, яка вже має практичне застосування – вже реалізовується або нещодавно закінчила етап реалізації, повідомляють у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Серед практик, що стали переможцями безпековий проєкт “Помічник патрульного”, і онлайн вікторина “Онлайн квіз – Youth Game”, короткометражний фільм про булінг “Мала”, книжкові відеоогляди #PRO100KNYG, програма студентських обмінів “Плацкарт” і навіть перетворення закинутого підліткового клубу у відкритий простір для молоді та інші.

Читайте також: 5 практик з Полтавщини потрапили до збірника кращих проєктів організацій та органів влади

Організатори започаткували спеціальну номінацію для малих громад: “Найкраща практика молодіжної роботи в Україні в малій громаді”. Під малою громадою розуміється населений пункт з населенням менше 10 000 жителів.

Переможцями стали молоді люди з села Медвин Київської області та їхня практика під назвою “Новий підхід до створення Молодіжного центру в малій громаді”. Молоді люди з нуля обладнали власний молодіжний простір, залучаючи до роботи батьків, друзів, інших небайдужих односельчан. На сьогодні самостійно проводять майстер-класи і наповнюють іншими активностями новостворений молодіжний центр.

Найбільша кількість якісних практик. Якщо минулого конкурсу 60 практик увійшли до каталогу (41%), то у 2020 вже 107 практик потрапили на сторінки видання (74%). Це говорить про те, що молодіжні ідеї стають ефективнішими.

З каталогом “Кращих практик молодіжної роботи 2020” можна ознайомитись за посиланням.

Система Orphus