Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Опішнянська лікарня отримала ліцензію на медичну практику

Опішнянський ЦПМСД отримав ліцензію на функціонування, тож зараз вирішується як працюватиме заклад, та як створити усі умови для належної медичної допомоги у громаді.

Про це повідомив голова Опішнянської громади Микола Різник у фейсбуці.

“Сьогодні зустрівся з директором Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктором Лисаком. Обговорили перспективи первинної медицини в Опішні, можливості створення денного стаціонару та залучення нових кадрів. Наразі готуємо нових сімейних лікарів, молодих медиків хочемо відправити на навчання, щоб в перспективі надавати нові пакети медичних послуг, наприклад, по боротьбі зі СНІДом чи туберкульозом”, – йдеться у дописі Різника.

За  його словами, в громаді працюватимуть над створенням сучасних умов для лікарів та приведення лікарі в належний вигляд, забезпечення вуличного освітлення на території закладу тощо.

“Звісно, одразу не зробимо надсучасним медичним закладом. Це вимагає не лише значних фінансових вкладень, а й паперової тяганини, тому цей процес довгий та кропіткий. Проте прагнемо вивести нашу первинку на достойний рівень і будемо докладати для цього максимум зусиль. Обговорювали перспективи та можливості використання туберкульозної лікарні. Як варіант – перепрофілювання її, наприклад, для паліативної допомоги. Але все залежатиме від людей, які там працюють. Якщо буде ініціатива й бажання перелаштовуватися та перевчатися, то, в принципі, у цьому є майбутнє. Якісна медицина – ключовий аспект розвитку громади. Продовжуємо рухатися вперед і вкладаємо кошти платників податків у майбутнє – здоров’я її мешканців”, – написав Микола Різник.

Система Orphus