Ви тут:
Суспільство 

Олександр Біленький запросив голову Волинської обласної ради Григорія Недопада відвідати Полтавщину

11 лютого делегація з Полтавщини на чолі з головою обласної ради Олександром Біленьким взяла участь у пленарному засіданні сесії Волинської обласної ради.

Про це повідомили на сайті Полтавської обласної ради.

“Ми хочемо обмінюватися досвідом. Нам цікавий інструментарій, який застосовує Волинська обласна рада через комунальне підприємство у видобуванні корисних копалин. На Полтавщині – 40% українського газу. Ми хочемо знати, як ви працюєте з надрами, – зазначив Олександр Біленький. – Ми теж зацікавлені, щоб центральні органи влади нас чули і належно реагували на наші звернення. Щоб вони відображалися в рішеннях Верховної Ради і Кабінету Міністрів України», – сказав Олександр Біленький.

Під час візиту було підписано Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою та Волинською обласною радою. Сторони планують розвивають співробітництво в таких галузях:

– розвитку місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади;

– екології та охороні навколишнього природного середовища;

– освіті, науці, культурі та охороні здоров’я;

– розвитку фізичної культури та спорту;

– інвестицій та розвитку ділової активності, у тому числі з питань спільного залучення міжнародної технічної допомоги.

Також члени делегації планують відвідати КП «Волиньприродресурс» – єдине комунальне підприємство в Україні, що почало легально видобувати природні копалини, та ознайомитися з його роботою. Його досвід може бути цікавий в контексті забезпечення Полтавщини власним газом.

Окрім цього полтавці побувають в Центрі реабілітації учасників бойових дій, Волинському обласному ліцеї з посиленою військово – фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні, КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» (дитяча лікарня), ПрАТ «Едельвіка» (швейне та ткацьке виробництва), що виготовляє національний одяг та текстиль.

Олександр Біленький запросив голову Волинської обласної ради Григорія Недопада та представників органів місцевого самоврядування області відвідати Полтавщину для зміцнення партнерських стосунків.

Система Orphus