Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Оголосили переможців премії Aprize Music Awards

26 лютого відбулась традиційна церемонія нагородження премії Aprize Music Awards. На сцені камерної вечірки за підтримки Tic Tac виступили такі гурти та артисти як Our Atlantic, Sivash (DJBuro), Ragapop та Polygrim.

Цього разу участники шорт-листа змагались не тільки за звання “Найкращий реліз року”, а й розраховували на перемогу у новій номінації – “Aprize One to Watch”.

Головний приз та статуетку у номінації “Найкращий реліз року” отримав гурт DakhaBrakha з альбомом Alambari.

Переможцем нової номінації “Aprize One to Watch” став Паліндром і його альбом Стіни мають вуха.

Про нову номінацію

Ініціатива створити нову номінацію  виникла між редакціями Радіо Аристократи та онлайн-медіа СЛУХ, з метою допомоги розвитку молодих артистів. Як один із результатів, переможець номінації отримає промо-підтримку на 2021 рік від обох редакцій.

“Наша команда за об’єднання зусиль. Тому ми запропонували близькій нам по духу редакції  СЛУХ провести експеримент – вибрати ім’я з шорт-листу Aprize і працювати спільно над просуванням творчості цього артиста у широкі кола споживачів. Саме цю функцію – селекції і просування вартісних релізів – виконують Медіа. Ми хочемо перевірити практичним шляхом рівень нашої спільної впливовості”, – зазначила продюсерка премії Валерія Чачибая

Нагадаємо, цього року редакція премії зібрала і прослухала понад 600 нових релізів – LP & EP.  Лише 50 з них увійшли у лонґ-лист. Шляхом голосування аудиторії було створено шорт-лист – до нього увійшли 10 альбомів. З них міжнародне журі з США, Польщі, України, Норвегії і Швеції обрали один альбом – саме він отримав Aprize 2020.

Статуетку, що отримав переможець, створив відомий український художник – Максім Мірнов, володар першого в історії України міжнародного гран-прі за найкращий продуктовий дизайн в Японії.

Aprize Music Awards – музична премія, що була заснована у 2016 році командою Радіо Аристократи. Статуетку за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом “Шлях”, MARU – “1” та Onuka за реліз “Mozaïka”. Минулого року статуетку отримала Alyona Alyona за альбом “Пушка”.

Система Orphus