Ви тут:
Суспільство 

Nikon закриє два з трьох своїх японських заводів з виробництва об’єктивів

Смартфони витісняють фотоапарати з ринку.

Як повідомляє ixbt, постійно зростаюча популярність смартфонів – це одна з причин зниження попиту на фотоапарати.

Як наслідок, виробникам фототехніки доводиться йти на непопулярні заходи і різного роду оптимізації, щоб знизити витрати і захистити бізнес хоча б на якийсь час. Однією з таких заходів для Nikon стало закриття двох японських заводів, на яких виробляються об’єктиви.

Як пише японське видання Nikkei, Nikon закриє заводи в містах Нагаї (Nagai) і Айдзу-Вакамацу (Aizuwakamatsu), на яких виробляються об’єктиви. 108 працівників з першого заводу і 54 з другого будуть переведені на підприємство в місті Отавара (Otawara). Якщо переклад буде неможливий або не затребуваний, то людям нададуть допомогу в працевлаштуванні на інші підприємства.

Ділянка заводу в Нагаї буде проданий, а майданчик в Айдзу-Вакамацу перейде у власність місцевої влади. У підсумку, на домашньому ринку залишиться тільки одна майданчик з виробництва об’єктивів, але зате на ній будуть проводиться в основному флагманські моделі. Інші моделі об’єктивів будуть сходити з конвеєра таїландського заводу. До слова, виробництво самих фотокамер Nikon теж хоче перенести в Таїланд.

Система Orphus Поделиться на fb