Ви тут:
Суспільство Україна 

Небезпека в інтернеті більша, ніж здається, – Кулеба закликає батьків говорити з дітьми

Небезпека в Інтернеті більша, ніж здається. Діти можуть не розуміти наслідків своїх дій, можуть вважати розвагою те, що призводить до катастрофічних наслідків.

Про це написав у фейсбуці Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.

“Поговоріть зі своїми дітьми про небезпеку онлайн! Нагадайте дітям про важливі правила користування Інтернетом і соціальними мережами: Не спілкуватися з незнайомцями, не повторювати дії, які пропонуються в мережі. Поясніть, що «розваги» онлайн несуть небезпечні, а часом – невідворотні наслідки в реальному житті!”, – закликає Кулеба батьків.

Читайте також: На Полтавщині троє дітей отруїлись алкоголем

16 лютого у Боярці в академічному ліцеї сталась жахлива трагедія. За оперативними даними, дві учениці сьомого класу (12 років) вжили невідомі речовини, внаслідок чого отруїлись.

“На жаль, одну дівчинку не вдалось врятувати. Висловлюю свої щирі співчуття батькам. Друга школярка знаходиться в лікарні. За попередніми даними, є підозра, що ці випадки пов’язані з небезпечними «іграми», які поширюються в Інтернеті”, – йдеться у повідомленні Кулеби.

Нагадаємо, Європейська організація захисту прав споживачів звинуватила TikTok в порушенні прав користувачів. “TikTok не може захистити дітей та підлітків від прихованих загроз, реклами та потенційно шкідливого контенту на своїй платформі.

Система Orphus