Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Назвали лауреатів Полтавської обласної премії імені Володимира Вернадського

15 лютого на засіданні журі визначило лауреатів Полтавської обласної премії імені Володимира Вернадського, яку засновано з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців.

Засідання журі провів перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко.

Журі ознайомилось з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло наукову діяльність претендентів та визначило переможців.

Лауреатів обрали у трьох номінаціях.

У номінації “Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації” переміг завідувача кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка Тетяну Яценко.

З-поміж номінантів у номінації “Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього, четвертого рівня акредитації” обрали доктора технічних наук, професора кафедри нафтогазової інженерії та технологій Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Юрія Винникова.

У третій номінації “Науково-педагогічна діяльність на підприємствах, в установах та організаціях” обрали директора Хорольського ботанічного саду, кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника Володимира Красовського.

Лауреати Премії отримають грошові винагороди та дипломи. Номінанти будуть нагороджені подяками Полтавської обласної ради.

Церемонію нагородження планують провести до 12 березня у Полтавській обласній раді до 158-річчя від дня народження академіка, українського науковця та філософа Володимира Вернадського.

Система Orphus