Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наразі інфраструктура вимагає будівництва та відновлення, – Дмитро Лунін на форумі “Україна 30. Інфраструктура”

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін взяв участь у роботі Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Інфраструктура”.

Про це Дмитро Лунін повідомив у фейсбуці.

“Мабуть, і пояснювати не треба, що від якості інфраструктури в країні залежить якість життя кожного з нас. Наразі інфраструктура України вимагає будівництва та відновлення: доріг, шкіл, дитсадків, медичних амбулаторій, спорткомплексів, а також – реставрації культурних пам’яток. Розвиток інфраструктури допоможе бізнесу знизити постійні витрати на виробництві, людям – отримати покращенні послуги, економіці – виробити більше товарів та послуг при незмінному рівні витрат, що сприяє економічному зростанню”, – написав Дмитро Лунін.

Форум відкрив президент України Володимир Зеленський. Він описав, як має виглядати комфортна країна.

– Це дороги. Лише минулого року відновлено 6,5 тисяч кілометрів доріг й стільки ж планується у 2021 році.

– Мости. 216 мостів і переходів уже відновлено у 2020 році. А цьогоріч розпочнеться масштабне будівництво мосту в Кременчуці через Дніпро.

– Президент розповів про перспективи річкових перевезень, оновлення 16 місцевих аеропортів та модернізацію «Укрзалізниці».

– А програма «Велика реставрація» за 3 роки має відновити до 150 замків, музеїв, будинків культури та філармоній.

Перший заступник голови ОДА зазначив, що разом із представниками влади, експертами, громадськими діячами вже детально обговорять відновлення існуючої інфраструктури та розбудову нової.

“Зокрема, про продовження національного проєкту «Велике будівництво», доступне житло для українців, фінансування довгострокових проєктів та роль міжнародних партнерів в цьому процесі. Експерти також пояснять логіку ухвалення рішень щодо пріоритетів фінансування”, – додав він.

Система Orphus