Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На засіданні президії Полтавської облради узгодили питання чергової сесії

На засіданні президії Полтавської облради, яке відбулося 22 лютого, узгодили питання порядку денного чергової сесії Полтавської обласної ради.

У засіданні, яке провів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь перший заступник голови облради Олександр Лемешко, заступники голови облради Лілія Руроєва, Олексій Чепурко та Олег Бєлоножко, заступники голови облдержадміністрації Євген Греков та Катерина Рижеченко, а також голови постійних комісії обласної ради, депутати, керівники структурних підрозділів ОДА та обласної ради.

Голова обласної ради повідомив, що на порядок денний сесії винесли 10 основних та 31 додаткове питання. Зокрема, на засіданні президії закцентували увагу на питаннях підтримки ОСББ та обласної програми “Питна вода Полтавщини”.

Маємо підтримати ОСББ. Пропоную підтримати цю Програму у тому вигляді. А потім розробити нову Програму і вже її наситити коштами”, – запропонував Олександр Біленький.

Євген Греков додав, що нову Програму презентують на розгляд депутатів облради.

Цю пропозицію підтримати варто. Продовження на один рік і погашення заборгованості — це ті зобов’язання, які маємо виконати. Далі розроблятимемо ефективний механізм, який буде відображений у Програмі 2022-2027 роки відповідно до Стратегії розвитку Полтавщини”, – зазначив Євген Греков.

Нагадаємо, питання підтримки ОСББ розглядали на постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва та зв’язку.

Крім того, на засіданні президії розглянули питання щодо підтримки обласної програми “Питна вода Полтавщини”. Депутати під час обговорення вирішили підготувати відповідне Звернення до Кабміну, Верховної Ради, аби спростити процедуру подання води товаровиробниками чи юридичним особам населенню.

Також на президії погодили питання щодо передачі у комунальну власність закладів професійно-технічної освіти. За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Віти Ковальської, на Полтавщині — 37 ПТУ.

Читайте також: Реорганізація Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та наукові ліцеї: відбулась профільна комісія Полтавської облради

Додамо, що засідання чергової сесії Полтавської обласної ради відбудеться у вівторок, 23 лютого о 10 годині ранку.

    

Система Orphus