Ви тут:
Суспільство Україна 

На реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на 2021 рік передбачено близько 2,5 млрд. грн

На реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на 2021 рік передбачено близько 2,5  млрд. грн

Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні є одним із пріоритетних завдань Уряду, повідомили у Полтавській ОДА.

Так, на період 2021-2023 року в Держбюджеті передбачено кошти на реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Зокрема, на 2021 рік – близько 2,5 млрд. грн.

Ці кошти будуть направлені на побудову та удосконалення: 200 пішохідних переходів; 20 кільцевих розв’язок; ліквідацію 5 місць концентрації ДТП; забезпечення працівників поліції, ДСНС та медиків необхідним обладнанням, що дасть можливість більш ефективніше реагувати на ДТП та рятувати життя постраждалих; здійснення габаритно-вагового контролю за перевантаженими вантажівками, які є джерелом підвищеної небезпеки.

За даними Національної поліції, у 2020 році в Україні зареєстровано понад 168 тис. дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 3541 людина та травмовано 31 974 осіб.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus