Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На правобережній частині Кременчука модернізують систему централізованого теплопостачання

16 лютого відбулося підписання договору інвестицій НЕФКО в централізоване теплопостачання у Кременчуці. Участь у заході взяли Інвестиційний директор НЕФКО Бо Еске Ніхус, Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен, міський голова Кременчука Віталій Малецький, Народний депутат України Юрій Шаповалов, Інвестиційний директор DSIF Аннемет Дітлевсен.

По це йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

Варто зазначити, що проєкт модернізації мережі централізованого теплопостачання у Кременчуці спрямований на покращення існуючої інфраструктури, забезпечення сталості, енергоефективності та надійності системи централізованої системи теплопостачання на правому березі міста – у мікрорайоні Раківка.

Як стало відомо під час офіційної частини заходу, відсьогодні розпочинається робота над розробкою тендерної документації проєкту. Упродовж поточного року заплановано провести тендер на визначення виконавця з реалізації проєкту модернізації мережі централізованого теплопостачання у Кременчуці. У 2022 році мають розпочатися будівельно-монтажні роботи, а вже в опалювальний період 2022 – 2023 роки заплановано провести запуск обладнання.

У рамках проєкту модернізації централізованого теплопостачання на Раківці буде збудовано 2 котельні, одна з яких працюватиме на біоматеріалах, 122 індивідуальних теплових пунктів та прокладено 32 км темплових мереж. Загальна вартість проєкту складає 12,7 млн євро. Інвестиційний грант становить 4,45 млн євро, позика від НЕФКО – 6 млн євро, а власний внесок міста складе приблизно 2,25 млн євро.

Проєкт модернізації систем централізованого теплопостачання у Кременчуці є першим прикладом в Україні, в рамках якого Уряд Данії надає грантові кошти, на модернізацію систем теплопостачання.

Система Orphus