Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині запускають пілотний GPS-моніторинг і аудит пасажирського транспорту

У тестовому режимі запускають пілотний GPS-моніторинг і аудит пасажирського транспорту з метою подальшого масштабування на весь регіон.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін у фейсбуці.

Як зазначив Дмитро Лунін, завдяки програмі можна відстежувати, чи дотримується водій ПДР, а значить рівень безпеки та якість перевезення пасажирів підвищується.

Не за горами й запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду по області. Так званий електронний квиток може виглядати по різному: карта або будь-який інший носій використовується тільки в якості індикатора – вартості чи балансу на ньому немає.

“Уся платіжна інформація буде знаходитися в фонових або розподілених базах даних. Електронний квиток – це прозорий і точний облік наданих послуг, достовірна інформація про обсяги перевезень, виключення можливості використання фальшивих документів, зменшення використання готівки в транспорті, облік реальної кількості пасажирів. Найбільше у появі таких квитків мають бути зацікавлені голови громад. Єдина електронна картка громади може прошиватися для 10 ніш. В неї можна закласти не лише пільговий проїзд транспортом, а й квиток школяра, програму отримання безплатних ліків чи соціальних товарів. Така система дає можливість чітко контролювати видатки громади, затрати на перевезення пільгових категорій громадян чи інші соціальні програми”, – йдеться у дописі Луніна.

Тримодульна система моніторингу вигідна всім.

– Управлінці контролюватимуть дотримання перевізником умов договору, відповідність автобуса на маршруті до заявленого, схеми та інтервали руху. Після такого моніторингу матимемо аналітику руху транспорту по області, звітність за будь-який період часу.

– Перевізник отримує точний облік пробігу й робочого часу, фіксування стоянок, контролює витрату палива та використання транспортного засобу водієм у власних цілях.

– Користувач отримує відкритий доступ до інформації про місце знаходження автобусів та зупинки.

< blockquote cite = "https://www.facebook.com/Dmytro.Lunin/posts/4339697509406350" class = "fb-xfbml-parse-ignore" >
Система Orphus