Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за минулий рік медичну реабілітацію отримали 10968 учасників АТО/ООС

У 2020 році медичну реабілітацію отримали 10968 учасників АТО/ООС із Полтавщини. У центрах психосоціальної реабілітації госпіталів допомогу отримали 1459 осіб.

Про це 18 лютого повідомили на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

Серед обговорюваних питань – співпраця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями щодо соціальної адаптації, медичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій, родин загиблих воїнів та членів їх сімей.

«Протягом 2020 року керівництво облдержадміністрації провело ряд зустрічей із представниками громадських організацій ветеранів війни та членів сімей загиблих. За цим напрямком створені консультативно-дорадчі органи. Зокрема і Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при обласній державній адміністрації. Полтавщина стала першою областю, де її створено», – розповіла Вікторія Пилипенко.

Також на засідання розглянули досвід та перспективи взаємодії органів державної влади й місцевих ЗМІ щодо забезпечення доступу громадян до соціально важливої інформації. Підбили підсумки випуску в 2020 році соціально значущих видань за кошти обласного бюджету та погодили План на 2021 рік. Розглянули результати виконання у 2020 році проєктів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з коштів обласного бюджету торік. Відтак реалізовано 10 конкурсних проєктів 9-ти громадських обʼєднань на суму 518,24 тис. грн. Вони мають на меті підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їхньої участі у реалізації державної політики на місцевому рівні.

 

фото з фейсбуку

Система Orphus