Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині визначили переможців обласної математичної олімпіади

У Полтавській області визначили переможців регіональної математичної олімпіади. Про це повідомило Управління освіти і науки Полтавської міської ради.

Полтавських учнів (всього було 14 учасників із ЗЗСО №№ 1, 17, 29, 31, 32) та їх вчителів привітали з перемогами на обласній олімпіаді з математики:

І місце – Алпатлов Володимир ( гімназія №31) та Авраменко Артем ( гімназія №32);
ІІ місце – Вишняк Назар (гімназія №31), Сілаков Гліб (ліцей № 1 ім. І.П.Котляревського), Бельмас Тарас (гімназія №17), Макарова Поліна (ЗЗСО №29);
ІІІ місце – Попов Костянтин (гімназія №17), Перейма Данило (гімназія №17), Миглін Сергій (гімназія №17);

Читайте також: +20 балів до ЗНО: у полтавському університеті стартує Всеукраїнська олімпіада для вступників

Подяку висловили вчителям Шиманській Т.Г., Яцун Т.М., Сушко Н.А., Макаровій Т.А., Семененко Н.М., які організували учнів та їх батьків.

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кам’янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Нікополь, Сєвєродонецьк, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та Чернівці: в цих містах відбулася обласна олімпіада з математики, що була ініційована Спілкою ректорів України.

Керівництва більшості університетів в областях радо відгукнулися на цей заклик та організували безпечне проведення обласної олімпіади, для юних математиків, які висловили своє бажання взяти участь, отримавши дозвіл батьків.

У Полтавській області олімпіаду провели на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського.

Дійство об’єднало понад 100 учасників учнів 7-11 класів. В рік математики – олімпіада на громадських засадах завдяки небайдужим вчителям, батькам, методистам , викладачам.

Завдання для олімпіади підготовлене головою журі ІV етапу Всеукраїнської олімпіади, лідером команди України на Міжнародних олімпіадах Богданом Рубльовим.

Система Orphus