Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині в останню путь провели захисників України Олександра Войтенка та В’ячеслава Олексієнка

Сьогодні у Кременчуці провели в останню путь земляків – захисників України Олександра Войтенка та В’ячеслава Олексієнка. Прощання із загиблими героями проходило у Міському палаці культури, куди прийшли сотні кременчужан, щоб вшанувати пам’ять своїх земляків, які віддали життя за свободу, незалежність та цілісність України. Панахиду за загиблими відслужили у Свято Миколаївському Соборі.

Поховали Олександра Войтенка та В’ячеслава Олексієнка на Алеї Героїв, що на Свіштовському кладовищі, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Звертаючись до присутніх, міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив:

«Сьогодні Кременчук прощається зі своїми героями, які за покликом серця пішли захищати свою Батьківщину, тому що любили своїх дітей, своїх близьких, свою землю і своє місто”.

Керівник міста нагадав, що сім років тому, 18 лютого 2014 року, у Києві на розі вулиць Інститутської та Прорізної загинув перший кременчужанин Ігор Сердюк, Герой України. Два дні потому, 20 лютого 2014 року, з Криму почалася військова агресія Росії проти України, неприхована, відверта, цинічна. Але український народ об’єднався, сотні самооборони Майдану стали першими добровольчими батальйонами. Українські солдати встали на захист рідної землі і зупинили агресора, який в десятки і сотні разів переважав у всьому». Віталій Малецький наголосив, що Кременчук завжди пам’ятатиме захисників, які віддали свої життя за Україну, за її незалежність і мир на українській землі. Він вклонився рідним та близьким загиблих героїв і висловив їм щирі співчуття.

Зі словами співчуття звернулися до присутніх і представники керівництва Збройних Сил України: перший командир п’ятої батальйонної тактичної групи 81 окремої аеромобільної бригади Уповноважений Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців, член Координаційної Ради ветеранів при Презентові України Олег Чуйко, заступник командира частини, майор Петро Гоц.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України. На їх честь прозвучали залпи військового салюту.

Система Orphus