Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у кожній громаді мають створити  місцеві комісії ТЕБ і НС

У всіх територіальних громадах Полтавщини до кінця лютого планують створити місцеві комісії ТЕБ і НС.

На цьому наголосив під час апаратної наради у Полтавській облдержадміністрації заступник голови ОДА Євген Греков.

“Профільний департамент має спільний з рятувальниками  план щодо проведення навчань для членів місцевих комісій ТЕБ і НС та алгоритм для контролю створення комісій на місцях”, – зазначив він.

Директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними  органами ОДА Сергій Венгер розповів, що протягом січня на Полтавщині сталося 220 небезпечних подій, унаслідок яких загинуло 23 особи, постраждало – 74 (із них 20 дітей), врятовано – 24. За місяць сталося 134 пожежі, що на 20% більше, ніж торік. Унаслідок пожеж у 2021-му загинуло 9 осіб, що на 80% більше, ніж минулого року, постраждало – 2, що вдвічі менше, ніж у 2020-му.

“Для запобігання виникненню пожеж у житловому секторі рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та спільні рейди. Загалом із початку року проведено більше 20 таких рейдів”, – сказав Сергій Венгер.  

Із початку року сталося 43 дорожньо-транспортні пригоди, що на 28% менше, ніж у 2020-му. В області зареєстрували 9 нещасних випадків із людьми на воді, врятували 8 осіб.

Аби запобігти виникненню нещасних випадків на водних об’єктах, постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, зокрема щодо попередження нещасних випадків на льоду. У січні особливу увагу приділяли запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій під час ускладнення погодних умов.

“Для ліквідації наслідків негоди залучалося 170 одиниць техніки і 242 працівники підрядних організацій ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та Служби автомобільних доріг у Полтавській області”, – зазначив він.

Нагадаємо, упродовж тижня на Полтавщині врятували двох людей та загасили 25 пожеж.

Система Orphus