Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у Головному управлінні поліції області нагородили поліцейських

У Головному управлінні поліції Полтавщини 10-го лютого, відбулася відеоселекторна нарада керівництва обласного Главку та начальників райуправлінь, відділів, відділень і секторів поліції, на якій обговорили стан оперативної обстановки в області за минулий тиждень. 

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

На початку наради начальник поліції області Іван Вигівський вручив чергові спеціальні звання двом офіцерам поліції.

 

Так, наказом Голови Національної поліції України присвоєно чергові спеціальні звання “полковник поліції” т.в.о. начальника управління логістики та матеріально-технічного забезпечення поліції Полтавщини Петру Міровському, а також т.в.о. начальника поліції міста Горішні Плавні Олегу Фесенку. 

У ході наради проаналізували результати роботи кожного підрозділу, акцентували увагу на безумовному дотриманні дисципліни і законності, поставили конкретні завдання на поточний тиждень та нагадали 10 основних пріоритетів у роботі поліції на 2021 рік.

А саме:

1. Формування належного безпекового середовища в територіальних громадах. Запровадження інституту поліцейських офіцерів громади.

2. Створення так званих “фронт офісів” із запровадженням відеофіксації, що забезпечать належні умови для відвідувачів підрозділів поліції, а також захист прав громадян та поліцейських.

3. Переформатування роботи ювенальної превенції, яка має працювати в дитячому середовищі й максимально захищати підростаюче покоління від злочинності та інших небезпек, що виникають у суспільстві.

4. Активна протидія та превенція домашнього насильства.

5. Підвищення безпеки дорожнього руху.

6. Протидія організованій злочинності.

7. Протидія торгівлі людьми та незаконній міграції.

8. Підвищення безпеки кіберпростору.

9. Протидія наркозлочинності.

10. Створення належної матеріально-технічної бази в підрозділах поліції для ефективного захисту громадян від злочинності. А також забезпечення належного соціального захисту працівників поліції, які щоденно ризикують життям і здоров’ям, захищаючи права людей, інтереси суспільства та держави.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus