Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у День закоханих одружились 19 пар

Уже четвертий рік поспіль, саме 14 лютого, Міністерство юстиції організовує масштабну акцію “Кохання поза часом”.

Цьогоріч у рамках ініціативи спеціалісти державної реєстрації актів цивільного стану з новими ідеями та локаціями чекали на закохані пари з 8 години ранку до 8 години вечора.

“Подати заяву на одруження або взяти шлюб у найромантичніший день на рік – це той подарунок, який насправді влучить у серце коханої людини. Загалом, на Полтавщині 14 лютого було зареєстровано 19 родин, які заздалегідь подали заяву на одруження. У Сумах утворилося 18 сімей. Зокрема, завдяки сервісу “Шлюб за добу” омріяний статус подружжя здобули 17 пар. У Чернігівській області стати чоловіком та дружиною вирішили 17 пар, через скорочену процедуру одруження – 3″, – розповіла начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

Очільниця додала, що у День всіх закоханих спостерігався ажіотаж й на послугу щодо подачі заяви на одруження. На Полтавщині фахівці державної реєстрації актів цивільного стану отримали 28 заяв на реєстрацію шлюбу, на Сумщині – 17 та 14 – на Чернігівщині.

Система Orphus