Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині ціна на тепло та гарячу воду залишиться на рівні тарифів 2019-2020 року, – Олег Синєгубов

Тарифи на тепло та гарячу воду підвищувати не будуть. Принаймні, до кінця опалювального сезону. Відповідний Меморандум 9 лютого підписали Уряд, НКРЕКП, НАК “Нафтогаз” та мери міст.

Тож ціна на тепло та гарячу воду для споживачів “Полтаватеплоенерго” залишиться на рівні тарифів 2019-2020 року. Про це повідомив під час брифінгу голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Питання тарифів на газ щодо тих компаній, які надають послуги з теплопостачання, було досі неврегульовано. Тож цей Меморандум, підписання якого зініціював Президент, має на меті вирішити цю проблему. Тобто, до вересня-жовтня маємо сформувати напрацювання і налагодити механізм. Наразі 70% від тарифу на теплопостачання складає ціна на газ. Тож були ризики, що ціна зросла б у два-три рази. Тому Меморандум було і підписано. Він діє і на території Полтавської області”, – розповів Олег Синєгубов.

Підприємство “Полтаватеплоенерго” має стабільно працювати, наголосив заступник голови обласної ради Олексій Чепурко.

“Полтавська облрада вітає дане рішення. Безумовно, Полтавська обласна рада, як засновник підприємства “Полтаватеплоенерго”, має забезпечити його стабільне функціювання. З одного боку, щоб ті механізми, які напрацьовано, “не вдарили” по самому підприємству. З іншого боку, ми розуміємо, що ціна повинна бути економічно обґрунтованою, а люди – мати можливість оплачувати отримані послуги”, – зазначив Олексій Чепурко.

“Полтаватеплоенерго” не підвищуватиме тарифи до кінця опалювального сезону, а це – до середини квітня, запевнив в.о. генерального директора підприємства Олександр Олексенко.

“Тарифи на теплопостачання та гарячу воду залишаться такими ж, як у 2019-2020 роках. Їх не змінюватимуть до кінця опалювального сезону, тобто – до середини квітня. Вони жодним чином не зміняться”, – наголосив Олексенко.

Система Orphus