Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині розробили проєкт Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу до 2027 року, – Синєгубов

У виставковій залі Полтавського міського будинку культури триває обласна конференція Полтавського обласного об’єднання фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної сотні Віктора Чміленка.

У ній беруть участь понад 130 представників фермерських господарств та приватні землевласники Полтавщини, а також делегації з інших регіонів країни.

“Полтавщина — це аграрна область. Другий рік поспіль ми це підтверджуємо, оскільки понад 6 млн тонн зернових аграрії зібрали за останній рік. Звичайно, ті проблеми, які виникли минулого року (посуха та коронавірус), внесли свої корективи. Ми відновили роботу координаційної ради при ОДА. Звичайно, є проблеми, ми маємо їх вирішувати. Готові допомагати фермерам, підставляти їм своє плече. Облдержадміністрація вже закінчила розроблення проєкту нової Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу області до 2027 року. У ній ми пропонуємо збільшити фінансування з 54 млн грн у попередній програмі до 100 млн грн у нинішній, пропонуємо розширити підтримку виробників органічної продукції”, – зазначив у своєму виступі голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

За словами організаторів заходу, в рамках роботи конференції розглянуть найважливіші питання фермерства й сільського господарства (впровадження ринку землі, блокування податкових накладних тощо), проводитимуться навчання та обговорення, а також проводитиметься виставка продукції фермерів Полтавщини, презентації банківських і страхових програм, продукції насіння, добрив та інше.

Читайте також: Українські фермери отримали своє свято

На початку заходу представники обласної влади вручили почесні грамоти Полтавської обласної держаної адміністрації, обласної та міської рад.

“Ми готові стати майданчиком звернень до будь-яких форм влади для того, щоб вносити зміни у закони. Чому я так говорю? Є тиск на фермера, який зараз залишився в селі практично на самоті, він (фермер) уособлює зараз і колишнього сільського голову, і соціальні служби, і владу, тому що до нього зараз люди найбільше звертаються. Слід разом напрацювати зміни до законів”, – розповів депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко.

До вашої уваги кращі світлини заходу від ОКІА “Новини Полтавщини”.

Система Orphus