Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині презентували новий туристичний маршрут “Місто великих планів та звершень, місто великої води і міцної землі”

18 лютого, до Всесвітнього дня екскурсовода, презентували екскурсоводам області новий туристичний маршрут “Місто великих планів та звершень, місто великої води і міцної землі” (Полтава – Кременчук).

“Цим маршрутом може скористатись як екскурсовод, так і пересічний громадянин. Детальна інформація про нього буде розміщена на сайті Департаменту культури, тому, ним буде легко скористатись”, – зазначила начальник відділу туризму і розвитку музейної справи Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Лілія Федорченко.

Тур на замовлення Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА розробили Анна Шендрик та Артур Ароян.

“В маршруті чітко прописується технологічна карта. Тобто, всі місця, які відвідуємо, скільки на це потрібно часу, де це місце знаходиться, що можемо побачити, а також короткий опис кожного об’єкта. Цей маршрут підходить для теплої пори року, так як до нього входять парки, краса яких краще розкривається влітку”, – розповіла співрозробниця маршруту Анна Шендрик.

Як зазначив співрозробник маршруту Артур Ароян, Кременчук славиться найбільш облаштованими парками у Полтавській області.

“Щоб побачити Кременчук по-новому, ми включили до туру саме парки. Також в цьому маршруті є акценти на гастрономію, адже у місті є свої гастрономічні традиції. Це одноденний маршрут, хоча за бажанням туристи можуть його варіювати та поєднувати, наприклад, з відпочинком на Дніпрі”, – розповів Артур Ароян.

За його словами, родзинкою туру є його історія, яку можна побачити, відійшовши від центральних вулиць. Адже не кожен знає на скільки Кременчук був важливим населеним пунктом у XVIII столітті.

Маршрут туру:

– переїзд з Полтави до Кременчука;

– екскурсія Парком Миру;

– екскурсія “Міським садом”;

– візит до закладу харчування;

– екскурсія навколо Палацу ім. Котлова, історія Крюкова;

– огляд Свято-Миколаївського храму;

– екскурсія площею Перемоги, Придніпровським парком, огляд Скелі гранітний реєстр, парк В.Пушкарьова;

-екскурсія та прогулянка сквером ім. О. Бабаєва;

-повернення з Кременчука до Полтави.

Як розповіли екскурсоводи, їм вдалося побачити Кременчук зовсім іншим – не промисловим.

“До маршруту входять десять об’єктів. Його можна доповнювати і музеями. Зараз відкривається після реставрації Краєзнавчий музей, музей Авіації та космонавтиків, музей Макаренка”, – додала Анна Шендрик.

Система Orphus