Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині попрощалися з військовими, які загинули на Донбасі

Сьогодні на Полтавщині, у Кременчуці, відбулося прощання із загиблими захисниками України: В‘ячеславом Олексієнком та Олександром Войтенком, які під час виконання бойового завдання загинули поблизу населеного пункту Новолуганське Донецької області.

Церемонія прощання проходила у Міському палаці культури, де встановлені труни з тілами загиблих захисників України. На церемонії були присутні міський голова Віталій Малецький, заступники міського голови, керівники області, службовці військових підрозділів ЗСУ, представники силових відомств, учасники АТО та ООС, громадськість.

Панахида за загиблими – у Свято-Миколаївському соборі, після якої військовослужбовців поховають на Алеї Героїв Свіштовського кладовища, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Капітан Войтенко Олександр Володимирович служив командиром взводу вогневої підтримки в Першої десантно-штурмової роти військової частини А1493. Народився 30 квітня 1974 року в м. Полтава. Військовий за фахом, закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище. Олександр Войтенко був призваний до на службу до Збройних Сил України за контрактом Козельщанським РВК Полтавської області від 12 березня 2018 року. У нього залишилася дружина.

Солдат Олексієнко В’ячеслав Сергійович служив стрільцем помічником гранатометника Першої десантно-штурмового взводу Першої десантно-штурмової роти військової частини А1493. Народився 17 квітня 1987 році у Кременчуці. Учився в Кременчуцькому професійному ліцеї ім.А.С.Макаренка. В’ячеслав Олексієнко був призваний на службу до Збройних Сил України по контракту Кременчуцьким ОВК Полтавської області від 21 жовтня 2019 року. У нього залишилися дружина та матір.

Система Orphus