Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліцейські фронт-офіси відкриють згідно з графіком, – поліція

Поліцейські фронт-офіси є новою моделлю первинної комунікації із громадянами у відділах та управліннях поліції.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції України.

“Як і раніше, основним критерієм оцінки нашої роботи  є довіра громадян.  Тому ми намагаємося стати більш відкритим відомством, що надає якісний поліцейський сервіс. І в найближчих планах – фронт-офіси в кожному підрозділі. Замість невеликого заґратованого вікна в поліцейському фойє створимо для відвідувачів зручний простір. Компетентні та доброзичливі фахівці надаватимуть громадянам консультації, прийматимуть у них звернення”, – повідомив Голова Нацполіції.

Такі фронт-офіси орієнтовані на максимальну результативність, оперативне надання поліцейських послуг та комфортні умови для  громадян.

Уже три роки  такий “прозорий” фронт-офіс ефективно працює у Голосіївському управлінні поліції Києва. Він створений у рамках пілотного проєкту за сприяння ІСІТАР та Бюро з правоохоронних питань Державного департаменту США.

“Згодом ще два фронт-офіси  запрацюють у Святошинському  та Шевченківському районах столиці. У сучасному поліцейському управлінні буде повністю змінено робочу зону. Кожен із відвідувачів може особисто бачити, як працює поліція. Адже це приміщення спроєктоване за європейськими стандартами роботи: тут відсутні ґрати, замість них – прозорі стіни і відкритий простір із системою відеоспостереження, що дає  можливість на належному рівні  забезпечити дотримання прав громадян”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомив ОКІА “Новини Полтавщини” очільник пресслужби ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв, на Полтавщині фронт-офіси облаштують згідно з графіком у кожному підрозділі поліції.

Фото: Нацполіція

Система Orphus