Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині податківці зустрілися з головами громад

У Полтаві податківці зустрілися з представниками Ланнівської, Мартинівської, Карлівської, Скороходівської, Машівської, Чутівської, Зінківської, Опішнянської та Михайлівської ОТГ.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Серед питань, винесених на розгляд, особливу увагу присутніх викликало питання надання органам місцевого самоврядування звітності у розрізі джерел доходів про суми нарахованих та сплачених податків /зборів, суми податкового боргу та в розрізі платників податків – юридичних осіб, які сплачують податки на відповідних територіях. Також чималою популярністю користувалася друкована продукція, підготовлена ГУ ДПС у Полтавській області та розповсюджена в ході проведення зустрічі.

«Питання, що розглядалися під час зустрічі, є дуже важливими для всіх територіальних громад області», – відзначив під час зустрічі один з її учасників, голова Карлівської міської ради Петро Світлик.

Він підкреслив, що проведення подібних конструктивних діалогів між податківцями та містянами допоможе навести лад в ОТГ та виправити проблемні ситуації у законному руслі.

На завершення спілкування, дійшовши спільного висновку учасники наради погодилися й надалі підтримувати тісну співпрацю та допомагати у вирішенні проблемних питань.

Система Orphus