Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині харчоблоки оновили у 62 школах

У 62 закладах загальної середньої освіти у Полтавської області оновили харчоблоки на 15,8 млн грн. На це спрямували залишки державної освітньої субвенції, кошти за програмою “Спроможна школа для кращих результатів” та гроші місцевих бюджетів.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін на своїй сторінці у фейсбук.

У межах реформи шкільного харчування закупили пароконвектомати, електричні плити, холодильники, електричні сковорідки, марміти, овочерізки, електром’ясорубки, посудомийні машини.

“Нове обладнання має покращити технологію приготування їжі, забезпечить належну гігієнічність в їдальнях та температурний режим готових страв”, – повідомив Дмитро Лунін.

За його словами, на найближчу сесію Полтавської обласної ради винесено питання про затвердження регіональної програми “Дітям Полтавщини – якісне харчування”.

“У програмі передбачені кошти на проведення ремонтів харчоблоків, закупівлю технологічного обладнання, здійснення лабораторних досліджень сировини, яка постачається до закладів освіти. Персонал, який задіяний у цьому процесі, має постійно навчатися й удосконалюватися”, – написав Дмитро Лунін.

Система Orphus