Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

На Донеччині прокуратура розслідує факт втягнення окупантами дітей у воєнний конфлікт

Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2017 року представники незаконних збройних формувань РФ у так званих псевдопатріотичних клубах та військових таборах готують дівчат і хлопців віком від 10 до 17 років до участі у бойових діях.

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

Бойовики навчають підлітків стріляти з великокаліберної зброї та автоматів Калашнікова. Крім того, викривляють суть подій, що відбуваються та вкладають у свідомість дітей вороже ставлення до України.

Всього на тимчасово окупованій території Донецької області діє понад 10 закладів, зокрема так звані громадські військово-патріотичні рухи: «Молода Гвардія Донбаса», «Амазонки», «Патріот», «Бастіон», а також «Степові Вовки».

За даними правоохоронців з початку збройного конфлікту на Донеччині учасниками НЗФ РФ у протиправну діяльність втягнуто понад 100 дітей.

«За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом втягнення неповнолітніх у воєнний конфлікт (ч. 1 ст. 304 КК України). Досудове розслідування триває», – йдеться у повідомленні.

Фото: Донецька обласна прокуратура

Система Orphus