Ви тут:
Суспільство Україна 

На Донбасі загинув український військовий, ще один – поранений

У районі шахти Бутівка, що на Донеччині, унаслідок обстрілу загинув український військовослужбовець, ще один – зазнав поранення.

Про це на пресконференції заявив головнокомандувача ЗСУ Руслан Хомчак, пише “Укрінформ”.

Інцидент трапився в 72 окремій механізованій бригаді. Бойовики стріляли з танкового і протитанкового гранатометів. Поранення дістали військові, які перебували на спостережному посту.

“Хотів би повідомити, отримав інформацію, що в районі шахти “Бутівка” в 72 бригаді, на жаль, після 2 пострілів з танкового і протитанкового гранатометів противника по спостережному посту у нас був тяжко поранений і під час надання медичної допомоги загинув 1 військовослужбовець, і другий також поранений, які вели спостереження”, – сказав Хомчак.

Нагадаємо, від початку “перемир’я” наприкінці липня 2020-го й до вечора 19 лютого 2021 року Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ нарахувала 10 286 порушень режиму тиші — зокрема 3 355 вибухів, 1 126 невизначених боєприпасів, що пролетіли, 101 спалах дульного полум’я, 61 освітлювальну ракету і щонайменше 5 643 черги та постріли.

В ОБСЄ порушенням вважають кожний постріл або вибух, а в штабі ООС обстріли однієї позиції вважають одним фактом порушення.

Фото: Повернись живим

Система Orphus