Ви тут:
Суспільство Україна 

МОЗ має надати перелік закладів, які за своєю функціональністю відповідатимуть “Охматдиту”, – Зеленський про створення мережі міжрегіональних дитячих лікувально-діагностичних центрів

Президент Володимир Зеленський під час наради із заступником міністра охорони здоров’я Віктором Ляшком та генеральним директором Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Володимиром Жовніром зазначив, що МОЗ вже до кінця першого кварталу 2021 року має подати йому на розгляд обґрунтування кількості закладів, які за своєю функціональністю відповідатимуть «Охматдиту» та входитимуть до мережі міжрегіональних дитячих лікувально-діагностичних центрів з багатофункціональною інфраструктурою.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента.

«Охматдит» – це заклад, який має визнання далеко за межами України. Це лідер дитячої медицини, у якому повинні впроваджуватися найкращі новітні практики для лікування дітей. Ми розуміємо, що корпуси лікарні не відповідають сучасним будівельним нормам, а стан деяких відділень близький до аварійного. Наше завдання в цьому році – повноцінно запустити новозбудований корпус лікарні та зробити новий проект подальшого функціонування Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» як єдиного медичного простору, у якому надається медична допомога як вагітним, так і дітям», – наголосив Володимир Зеленський.

Система Orphus