Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Молоко за шкоду: у Держпраці Полтавщини розповіли про забезпечення працівників зі шкідливими умовами праці

Відповідно до ст. 166 КЗпП та ст. 7 Закону України «Про охорону праці» працівники, зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються молоком або іншими рівноцінними харчовими продуктами за встановленими нормами та у порядку, визначеному законодавством.

Про видачу молока за роботу зі шкідливими умовами праці розповіла головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Н. Гаркава.

“Порядок безоплатної видачі молока або інших рівноцінних харчових продуктів робітникам і службовцям, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, затверджений постановою Держкомітету СРСР по праці та соціальних питаннях Президії ВЦРПС від 16.12.87 р. №731/П-13, визнано таким, що не застосовується на території України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 № 1022-р”, – повідомила вона.

Оскільки сьогодні порядок безоплатної видачі молока або інших рівноцінних харчових продуктів працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, законодавством не врегульовано, роботодавець може самостійно вирішувати питання, пов’язані з безоплатною видачею молока, в тому числі щодо кількості молока та періодичності видачі, в колективному договорі або угоді з урахуванням результатів атестації робочих місць за умовами праці.

Також, відповідно ст. 7 Закону України «Про охорону праці», роботодавець може за свої кошти додатково встановлювати за колективним договором (угодою. трудовим договором) працівникові пільги та компенсації, не передбачені законодавством.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 994 затверджено Перелік заходів та засобів з охорони праці, до яких входить забезпечення працівників, зайнятих на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, лікувально-профілактичним харчуванням, молоком чи рівноцінними харчовими продуктами, а також газованою солоною водою відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про охорону праці» та колективного договору або угоди.

Пунктом 2 зазначеної постанови передбачено, що обсяг і джерела фінансування витрат на охорону праці визначаються в колективному договорі.

фото ілюстраційне

Система Orphus