Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Місто активних громадян”: у миргородській школі осучаснили актову залу

Колектив загальноосвітньої школи №3, взявши участь у програмі “Місто активних громадян”, осучаснив актову залу свого навчального закладу.

Як повідомляється на сайті Миргородської міськради, вона стала набагато сучаснішою та функціональнішою. У залі пошпаклювали та пофарбували стіни, зробили нові панелі, придбали на сцену нові куліси.

З міського бюджету за Програмою виділили 16 тис. 750. Решта витрат – це кошти ініціативної групи та працівників школи, а також – особиста праця технічних працівників навчального закладу.

У програмі “Місто активних громадян” школа має значний досвід. Завдяки їй у школі встановили велопарковку, облаштували сенсорну кімнату для дітей з особливими потребами, провели шкільне радіо та обладнали “розумний коридор”.

“Наша школа була єдиною у місті, де не було актової та спортивної зали (у нас це все одне приміщення). Тому актова зала була у жахливому стані, бо тут проводилися і уроки фізкультури. Для капітального ремонту потрібно багато коштів. Але  ми вирішили іти маленькими кроками і подали проєкт “Культурно-освітницький простір” на програму “Місто активних громадян”, – розповіла директорка закладу Людмила Пляшник.

Система Orphus