Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінцифри планує запустити 94 проєкти цифрової трансформації протягом трьох років

Віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск 94 проєктів розбудови цифрової держави, які будуть реалізовані протягом трьох років.

Проєкти цифрової трансформації у сферах освіти, охорони здоров’я, юстиції, економіки та торгівлі, енергетики, інфраструктури тощо. Затверджений урядом перелік буде реалізований протягом трьох років та сприятиме розбудові цифрової держави, пише Еспресо.

“Вперше в історії України держава переходить на системний проєктний підхід. Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях – від загальнонаціонального до місцевого. І дасть змогу вже за кілька років увійти до топ-20 цифрових держав світу”, – цитує пресслужба слова Федорова.

Кабмін затвердив перелік 94 проєктів цифрової трансформації. Стратегія є відображенням всієї діяльності уряду та містить чіткі плани її цифровізації – переходу на сучасні, прозорі та автоматизовані правила. Серед таких проєктів названо, зокрема, електронні нотаріат, містобудування, школа, соцзахист, міграція, лікарня, дозволи тощо.

Українці особисто зможуть контролювати прозорість системи та спостерігати за реалізацією проєктів у режимі реального часу. Для цього Мінцифри запускає публічний каталог з описом кожного проєкту, чітко визначеними строками та відповідальними за процеси.

Система Orphus