Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Мінкульт розпочинає громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку читання

Міністерство культури та інформаційної політики розпочинає громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку читання на 2021 –2025 роки “Читання як життєва стратегія”.

Документ розробили у зв’язку з необхідністю проведення кардинальних змін у підходах до промоції читання як свідомо обраного дозвілля або джерела саморозвитку та самоосвіти, пишуть на фейсбук-сторінці Мінкульту.

“Як заохотити українців щиро полюбити книжки, адже за даними Українського інституту книги лише 8% з нас є щоденними читачами (дані за 2020 рік)? Що робити, щоб потяг до україномовної літератури став більшим за бажання щоденно скролити соціальні мережі? Як підтримати видавців та сферу книговидання загалом, зростити інфраструктуру галузі до рівня сусідніх країн? 53 % з тих, хто прочитав хоча б 1 книжку за рік, водночас не купили жодної”, – йдеться у повідомленні.

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії приймаються від фізичних та юридичних осіб до 19 березня 2021 року в електронному вигляді на електронну адресу  lib-reading@mkip.gov.ua.

Пропозиції приймаються у формі порівняльної таблиці із змістом редакції, запропонованої МКІП, пропонованого формулювання чи зауваження та його обґрунтуванням.

Система Orphus