Ви тут:
Суспільство Україна 

Майже половина опитаних українців підтримують блокування каналів “112”, NewsOne, ZIK, – Рейтинг

49% опитаних українців підтримують рішення припинити мовлення телеканалів “112 “, NewsOne, ZIK, 41% – не погоджується з цим.

Про це свідчать дані опитування “Україна на карантині: моніторинг суспільних настроїв”, яке проводила соціологічна група “Рейтинг”.

Серед опитаних – 78% знали про те, що президент Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти телеканалів “112 “, NewsOne, ZIK, 21% – не знають.

“З моменту введення санкцій рівень підтримки цього рішення зріс з 42 до 49%, натомість кількість критиків зменшилась з 47 до 41%. Серед опитаних, які знають про рішення, рівень його підтримки ще вищий (57%), а кількість критиків менша (37%)”, – зазначили в соціологічній групі “Рейтинг”

Крім того, 72% українців, які взяли участь в опитуванні, підтримують запровадження державою санкцій проти фізичних та юридичних осіб України якщо їхня діяльність шкодить інтересам держави (46% однозначно підтримують, 26% – скоріше підтримують). Натомість, у разі наявності доказів причетності цих осіб до терористичної діяльності або сепаратизму, рівень підтримки санкцій проти них зростає до 85% (67% – однозначно підтримують, 18% – скоріш підтримують).

Читайте також: 57% українців запровадження карантину вважають оптимальним заходом щодо боротьби з COVID-19, – дослідження Рейтинг

Довідка. Аудиторія – населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0. Терміни проведення: 6-8 лютого 2021 р.

RG_Ukraine COVID_CATI_IX_wave_022021_press

Система Orphus